Slide background Staňte se členem úspěšného týmu

Chcete začít svoji kariéru v oblasti IT? Spojte se s firmou Prosystem s dlouhodobou historií a praxí v oblasti vývoje SW řešení.

Aktuálně hledáme kolegy v těchto oblastech:

Technik počítačových systémů/správce sítě

  • Druh práce: pracovní smlouva, plný úvazek
  • Pracovní doba: flexibilní pracovní doba
  • Pracoviště: Český Těšín, centrum města
  • Počet volných pozic: 1

Náplň práce:

  • Kompletní správa LAN sítí zákazníků
  • Instalace a servis PC (MS Windows, hardware), včetně periferií
  • Servisní zásahy vzdáleně i v lokalitě zákazníků
  • Technická podpora uživatelů
  • Spoluúčast na technickém rozvoji produktů společnosti

Odborné a kvalifikační předpoklady:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost LAN sítí
  • Dobrá znalost MS Windows 7/10/11 na úrovni administrátora
  • Dobrá znalost HW (PC, servery, periferie)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady:

  • Schopnost pracovat v týmu
  • Pečlivost a zodpovědnost při řešení úkolů
  • Komunikativní schopnosti
  • Schopnost myslet v souvislostech

Uvítáme:

  • Profesní praxe v oboru
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení dokumentace
  • Znalost MS Windows Server, Exchange a dalších služeb
  • Zkušenosti ve skriptování a programování
  • Silný zájem o obor a další rozšiřování znalostí

Nabízíme:

  • Různorodou práci v oboru IT
  • Hlavní pracovní poměr
  • Možnost odborného růstu
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení

Praxe není nutná, pozice je vhodná i pro absolventy.

Vývojář

  • Analýza a návrh nových modulů
  • Vývoj informačních systémů
  • Agilní a kreativní přístup

Požadujeme:

  • Znalost návrhových vzorů a jejich využití v praxi
  • Znalost návrhu databází a objektově orientovaného návrhu
  • Znalost Visual Studio 2019 a vyšší Znalost DevOps (pipelines výhodou)
  • Znalost .NET Framework a .NET Core (případně .NET 5 a výše)
    • ASP.NET Core MVC,
    • Entity Framework,
    • linq2db,
    • Autofac, Dependency Injection,
    • FluentValidation,
    • Swashbuckle, Swagger,
    • Crystal Reports, ...
  • Znalost HTML, CSS (Less výhodou) a JavaScriptu (TypeScript a knockout.js výhodou)
  • Znalost T-SQL - Microsoft SQL Server
    • tvorba databáze a tabulek,
    • tvorba dotazů,
    • výhodou - tvorba triggerů, procedur či funkcí
  • Znalost základů XML a JSON
  • Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • Účast na zajímavých, různorodých a inovativních projektech
  • Nekorporátní pracovní prostředí
  • Kancelář v centru Českého Těšína
  • Atraktivní finanční ohodnocení

Oslovila Vás nabízená pozice? Zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na náš e-mail: job@prosystem.cz. Nezapomeňte připojit souhlas s poskytnutím svých osobních údajů.

Formulace souhlasu
Uděluji společnosti PROSYSTEM s.r.o. souhlas se zpracováním mých osobních údajů za účelem účasti ve výběrových řízeních firmy v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění. Svůj souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby jeho odvolání.