Slide background

Chcete začít svoji kariéru v oblasti IT? Spojte se s firmou Prosystem s dlouhodobou historií a praxí v oblasti vývoje SW řešení.

Aktuálně hledáme kolegy v těchto oblastech:

Vývojář

  • Druh práce: pracovní smlouva, plný úvazek
  • Pracovní doba: flexibilní pracovní doba
  • Pracoviště: Český Těšín, centrum města
  • Počet volných pozic: 1

Náplň práce:

  • Vývoj informačních a realtime systémů
  • Analýza a návrh nových modulů a produktů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost Visual Studio 2015 nebo vyšší, ASP.NET a jazyka C# nebo C++
  • Analytické schopnosti, znalost návrhu databází a objektově orientovaného návrhu
  • Znalost HTML, CSS a JavaScriptu
  • Znalost SQL a základů XML
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni

Praxe není nutná, pozice je vhodná i pro absolventy.

Oslovila Vás nabízená pozice? Zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na náš e-mail: job@prosystem.cz. Nezapomeňte připojit souhlas s poskytnutím svých osobních údajů.

Formulace souhlasu
Uděluji společnosti PROSYSTEM s.r.o. souhlas se zpracováním mých osobních údajů za účelem účasti ve výběrových řízeních firmy v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění. Svůj souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby jeho odvolání.