Slide background Co jsme zač a co děláme?

Již od roku 1992 vyvíjíme software pro specifické potřeby našich klientů a zajišťujeme komplexní služby pro malé a střední firmy, a to zejména v oblasti správy IT infrastruktury, telekomunikací, zabezpečení, provozu a vývoje aplikací. Vyvíjíme software pro potřeby našich klientů v oblasti obchodu, služeb, průmyslu. Specializujeme se na vývoj databázových a aplikací reálného času. Poskytujeme webhosting a realizujeme webové projekty od základní prezentace přes eshopy až po B2B aplikace.

Co nabízíme

Typickým zákazníkem naší společnosti je firma, která potřebuje aplikaci pro podporu řízení některého ze svých procesů, a nevyhovují jí krabicová řešení nabízená na trhu. Našim hlavním cílem je pomáhat našim zákazníkům ve zlepšování spolupráce, komunikace a práce s informacemi pomocí implementace nových nebo využití stávajících softwarových řešení.

Zajišťujeme dodávky výpočetní techniky a profesionální správu počítačových sítí. Nabízíme řadu prověřených řešení - vlastních nebo partnerských od renomovaných světových firem. Jsme HP Business Partner. Rozvíjíme partnerství a obchodní vztahy i s dalšími významnými IT dodavateli jako např. Microsoft, Eset, Dell.

Náš tým tvoří zkušení specialisté na jednotlivé oblasti IT. Naší předností je komplexnost dodávaných služeb a pokrytí široké škály potřeb našich zákazníků.

Požadavky klientů jsou pro nás výzvou a hnacím motorem při jejich realizaci.

Společnost Prosystem spol. s r.o. byla založena v roce 1992.

Je zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C3539.